Album ‘Home’ is officialy out today!

CZ/ENG
Dnes oficiálně vychází naše nová deska “Home” !!!
“Home. Zkrátka domov. Místo, kam se každý z nás rád vrací. Myšlenky na místa a osoby, které jsme za celý život poznali a tak nějak je už ve svých životech nemáme. Všichni stárneme a někdo má možná občas pocit, že vlastně celý svůj život pracuje. Stereotyp, práce a večer je člověk tak utahanej, že si lehne s myšlenkou, že za ten svůj podělanej život nic pořádnýho nedokázal. Právě proto si myslím, že z některých songů čiší naděje a odhodlání změnit to a prožít život naplno. Ne přežívat, ale žít.”
Dali jsme do téhle nahrávky srdce a je v ní kousek každého z nás. Nemůžeme se dočkat, až se s námi podělíte o svoje pocity!

Deska je k poslechu na YouTube:https://youtu.be/2-NMUayVW1k

“Home. The place where all of us are happy to come back to. Wondering about the places and the people we’ve met in our entire life and somehow we can’t see them anymore. Everybody’s getting older and then we’re starting to realize that these fucking day jobs will certainly ruin our lives. And..it is a really hard to fall asleep with these words in mind – “You’ve achieved nothing-commit.”
That’s why I really believe, I really do that these songs and lyrics, they will convince you we want to change it. We want to live, not just survive.”
We put our hearts into this record and we are really excited to know what you guys think of it!

Full album stream on YouTube:https://youtu.be/2-NMUayVW1k

x

Radek, Jakub, Jirka, Kuba and Tomas